Уелс размаза Русия и се класира на 1/8 финал на Евро 2016

4213
Снимка: Getty Images/Gulliver

Уелс записа категорична победа над тима на Русия в група B на Евро 2016. Британците завършиха изненадващо на първа позиция в групата си, след като смятаният за фаворит Англия записа нулево реми със Словакия.

Британците буквално разпиляха селекцията на Русия, която просто не знаеше как може да се противопостави на атакуващата тактика.

Албания мечтае за осминафинал на Евро 2016 след успех над Румъния

Напълно според очакванията Франция и Швейцария завършиха 0:0 и запазиха първата и втората позиция след последните мачове в група A на Е...

Още от първите минути Гарет Бейл и неговите съотборници започнаха да търсят попадение и показаха, че на всяка цена ще търсят победата.

Рамзи откри резултата в 11', а 9 минути по-късно защитникът Нийл удвои преднината. Звездата на тима Гарет Бейл се разписа през втората част, за да оформи крайното 0:3.

Всички подробности и видео от двубоя можете да видите в Sportlive.bg.