Atos в партньорство с CoolFit

19 септември 2022, 16:29 часа 2877 прочитания 0 коментара

Водещата компания в предоставянето на IT услуги в Европа - Atos се довери на CoolFit.

Още: Започна поредният впечатляващ опит на Цанко Цанков за световен рекорд в плуването

Още: Огромен гаф на Световното първенство по художествена гимнастика помрачи радостта на абсолютната шампионка (ВИДЕО)

Причините, поради които все повече компании избират CoolFit пред останалите подобни услуги са не само достъпната им цена и гарантирания достъп до най-добрите фитнес обекти, но и възможностите за комбиниране на различен тип услуги в едно посещение, организирането на всякакъв тип спортни събития за компаниите, както и възможността за персонализиране на абонамента с избор за втора карта за придружител.

В България групата на Atos e представeна от две компании  - Atos IT Solutions & Services и Atos Bulgaria Competency Center с общо над 1500 служители.

Atos IT Solutions & Services поддържа 20+ бизнес функции и 1000+ процеса, като предоставя цялостни услуги като счетоводство, контрол, управление на финанси, човешки ресурси и доставки на компаниите от групата на Atos. Дружеството доставя и услуги за бизнес комуникации за клиенти в над 40 страни по света. От друга страна, Atos Bulgaria Competency Center предоставя IT решения за крайни клиенти които искат да се дигитализират.

Още: Прекрасната Стилияна Николова направи нещо невиждано в българската художествена гимнастика от 2001 година

Още: Българка ще се бори за място в Топ 10 на Световното първенство по кану-каяк

В интервю с Иван Фончев  - Директор, Технически Център, той разказа за новия им доверен партньор - CoolFit.

1.   От къде разбрахте за CoolFit?

- Разбрахме за CoolFit от няколко канала в Интернет. В Atos постоянно търсим стратегии да стимулираме благосъстоянието на нашите служители и откриването на CoolFit даде началото на една такава стратегия.  Екипът на CoolFit реагира бързо и бяха безупречни, успяхме да подпишем договора си с тях изключително бързо и  в тяхно лице ние виждаме доверен партньор.

2. От кога започнахте съвместната си работа?

Още: Никола Цолов: Състезанието на „Монца“ е последното ми във Формула 3 (ВИДЕО)

Още: Стилияна Николова завърши трета в квалификациите за многобоя на Световното в Рио

- Нашата съвместна работа започна още с началните стъпки на CoolFit. Бяхме впечатлени от иновативността и бързото им развитие, което ни накара да смятаме, че те са подходящ и доверен партньор за нас.

3. Защо започнахте да работите с CoolFit?

В Atos, най-ценният ресурс са служителите и те стоят зад всеки успех на компанията. Важно за нас е да изготвим правилна стратегия за развитието и цялостното благосъстояние, както в професионален, така и в личен план на нашите служители и смятаме, че услугите, които предлага CoolFit са изключително подходящи именно за тази цел. Предлагайки множество услуги и активности, обединени в един абонамент, CoolFit предразполага служителите ни да водят по-активен, здравословен и деен начин на живот, по изключително лесен и удобен начин.

4. Кое е любимото ви нещо в CoolFit?

- Една от причините за нашето предпочитание към CoolFit e, че с него вече могат да бъдат посещавани вериги фитнеси, като Pulse Fitness & Spa и Athletic Fitness, като няма необходимост от пластика за достъп до спортните обекти и всичко става чрез мобилно приложение. Поради естеството си, Atos се оповава на бързоразвиващия се дигитален свят и CoolFit от своя страна, като изцяло дигитализирана услуга, предразполага нас, като потребители, да се възползваме от множество услуги, по много по-достъпен начин.

5. Как CoolFit повлия на вашия начин на живот? Усещате ли някаква разлика и във вашите колеги?

- Това което усещам за себе си, е много повече мотивация и интерес да посещавам предложените активности, особено тези, които да момента не бях изпробвал. Това забелязвам и в нашите служители – много повече активност и мотивация, развиващи се за особено кратък период.

6. Какво е мнението на вашите колеги?

- Предлаганите от Coolfit, висококачествени услуги, широка партньорска мрежа и разнообразие от зали, басейни, съоръжения, групови занимания, СПА и уелнес центрове, са причината да смятам, че този огромен избор от услуги и лесния достъп, който предлага CoolFit, предразполага нашите служители да харесват услугата и да избират повече дейности, в полза на своя активен начин на живот.

7. Бихте ли препоръчали услугата на ваш познат?

- Вече препоръчахме услугата на наш партньор като те наскоро подписаха договор с CoolFit. За нас в Atos е важно развитието и покоряването на нови цели. С оглед на последните месеци, CoolFit постоянно се разраства и увеличава своята мрежа от услуги, което ние харесваме и подкрепяме. Изключително приятно е да виждаме иновативност, развитие и целеустременост в дейности и услуги, които всъщност допринасят за един много по-здравословен личен, обществен и корпоративен начин на живот.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес