Радо Янков пак изпусна медал от Световното

643
Снимка: Getty Images/Gulliver

Радослав Янков не успя да се пребори за бронзовия медал в дисциплината паралелен гигантски слалом на Световното първенство по сноуборд в Сиера Невада. Българинът отстъпи в малкия финал пред Невин Галмарини.

Най-добрият ни сноубордист допусна грешки в карането си, които се оказаха решаващи за крайното му класиране. Швейцарецът обаче победи с 30 стотни, възползвайки се от грешка на Янков малко след средата на трасето.

Пампорово – Мечи Чал приема елита на сноуборда в средата на март

След кратка пауза, доказано най-голямото и атрактивно фрийстайл събитие в България се завръща с нови сили! Между 13 и 19 март, Pamporov...

Радо завършва участието си на Световното първенство в Сиера Недава с шесто и четвърто място. Така България остана без медал от Световното по сноуборд, след като в сноубордкроса при дамите Александра Жекова също остана четвърта.

Как се разви състезанието - четете в Sportlive.bg!