ГЕРБ и "Продължаваме промяната" почетоха паметта на убития граничен полицай край Елхово. Припомняме, че стрелбата между неизвестни извършители и пограничен патрул е станала в гориста местност в нощта срещу вторник.
Още: Иван Кръстев: Путин е гневен човек, искащ отмъщение, а Тръмп - гений на непоследователността (ВИДЕО)
Още: Депутат от ИТН: Вотът на недоверие нарушава Конституцията, някои от мотивите се повтарят
ОЩЕ: Полицай загина при престрелка край Елхово
Десислава Атанасова от ГЕРБ - СДС определи инцидента като изключително тежък. "Ще си позволя да изразя своите и на колегите съболезнования към семейството, близките и колегите на този български граничен полицай", каза Атанасова.
"Искам да се присъединя към вашия призив да почетем човека, който е загинал, изпълнявайки своя дълг като граничен полицай и да изкажем нашите съболезнования към всички негови близки", каза Кирил Петков.
Още: Конституционният съд няма да се занимава с въпроса дали Главчев заема законно поста си
Още: Коя е скритата власт и как расте Пеевски? Явор Божанков в Студио Actualno (ВИДЕО)
ОЩЕ: Демерджиев: Въоръжаваме граничните служители с дълго оръжие
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Как ще изглежда работата на Националния борд по водите: Говори регионалният министър (ВИДЕО)
Още: Желязков откри Борда по водите, обеща "честно управление" на парите (ВИДЕО)