Корнелия Нинова направи така, че Конгресът се превърна в концлагер. Хората не можеха да се изкажат. Това каза пред БНР проф. Светлана Шаренкова, която беше изключена от Националния съвет на БСП. ОЩЕ: Изключиха Петър Витанов и още 12 социалисти от БСП
"На Конгреса на БСП имаше опит да се изкаже различна гледна точка. Никога не се е случвало да няма микрофони в залата, да не се допускат делегати, да има полицаи, които да пропускат хора. Това беше полицейски конгрес", заяви тя.
Още: "Като латиноамерикански наркобос": Човек на Пеевски атакува президента заради кортежа му (ВИДЕО)
Още: Мария Филипова не отрече, че може да е премиер, но ще каже само на президента (ВИДЕО)
Според нея БСП се е превърнала в тоталитарна партия.
Проф. Шаренкова поясни, че по време на Конгрес не могат да се изключват членове, в противен случай се нарушава Уставът. "Ще заведем колективно дело", заяви тя.
Според нея случващото се в БСП в момента ще се отрази лошо върху изборните резултати на предсрочния вот през април.
Още: "Отнемането на президентски правомощия застрашават демокрацията": Атанасов припомни Пеевски и ДАНС
Още: Безводието в Плевен: Регионалният министър каза кога най-рано може да започнат действия
ОЩЕ: Кметът на Перник напуска БСП
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Да спре с кухите лозунги": Мирчев напомни на Пеевски за "Булгартабак"
Още: Повече родители да работят онлайн през лятната ваканция: Предложение