На правителството и гостите в НС им беше скучно по време на речта на Радев

19 януари 2017, 10:53 часа 2088 прочитания 0 коментара

Макар погледите на цяла България да бяха вперени в Румен Радев, който произнесе първата си реч като новоизбран президент, мнозина, присъстващи на събитието, го намериха по-скоро за скучно.

Групата на не особено заинтересованите от речта на Радев водеше премиерът Борисов. През голяма част от речта той се занимаваше с телефона си. Зад гърба му пък земеделският министър Десислава Танева и колежката й, отговаряща за околната среда Ивелина Василева, водеха оживен разговор. Примерът им беше последван по-късно и от външния министър Даниел Митов и здравния министър Петър Москов.

Правеше впечатление, че и немалка част от гостите на Народното събрание също не проявяваха особен интерес към речта на новоизбрания президент и обръщаха повече внимание на телефоните си.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес