Няма конфликт на интереси в случая със заместник-министъра на социалната политика Султанка Петрова. Това е позицията на Обединените патриоти, стана ясно след заседание на политическия съвет на коалицията.
Още: Наталия Киселова от Копривщица: Свободата не ни е дар (ВИДЕО)
Още: Удар за Борисов: Мария Габриел извън ръководството на ЕНП
Председателят на парламентарната група на патриотите Волен Сидеров заяви, че вицепремиерът Валери Симеонов и депутатът Емил Димитров са изчистили противоречията помежду си, след като вчера си размениха остри реплики и взаимно се обвиниха в лобизъм заради промените в т.нар. „закон за горивата“.
Сидеров нарече вчерашния спор „недоразумение“:
„Става дума за един закон, който е обсъждан и не представлява някаква опасност за обществото, да го кажа така най-общо. Имаше една доста детайлна, експертна мога да кажа среща-разговор между Валери Симеонов и Емил Димитров, в която се разясниха доста подробности от закона и се оказа, че в крачка са променени неща, които преди това са създавали напрежение“.
Още: Живописният плаж „Болата“ с нов стопанин
Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст