Пеевски за оставката на Карадайъ: Това не е нищо особено

09 ноември 2023, 09:34 часа 1822 прочитания 0 коментара

На 12-ти му изтичаше мандата, решил е малко по-рано  -  това не е нищо особено. Така председателят на парламентарната група на ДПС Делян Пеевски коментира новината за оставката на Мустафа Карадайъ.

Още: Президентството обвини БНТ в цензура, Радев иска винаги да го излъчват на живо

Още: Паркоместата да са като гаражите: ДСБ със законодателна инициатива (ВИДЕО)

Оставката на Карадайъ

Той заяви, че каквото е трябвало, са си казали с Карадайъ. „Вчера го видях. Това не е никаква тема“, заяви Пеевски. ОЩЕ: Мустафа Карадайъ подаде оставка като лидер на ДПС

Кой ще оглави ДПС?

„Всеки член на ДПС може да се кандидатира за председател, като дойдат събитията - ще говорим“, посочи Пеевски. По думите му това обаче сега е много далече.

Той обясни, че структурите на партията могат да номинират кандидати за лидер на партията. „Каквото кажат структурите“, каза Пеевски. ОЩЕ: Официално: Ахмед Доган се връща начело на ДПС

Още: Пеевски подкрепя Борисов: ДАИ трябва веднага да бъдат закрити (ВИДЕО)

Още: ДБ настоява за боди камери в ДАИ и вижда седми премиер в Таки

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес