Да не се пришпорва проектът за бойна машина за армията. Това каза депутатът от ПП-ДБ Радослав Рибарски пред медиите в парламента във връзка с след желанието на военния министър проектът за бойна машина за армията да бъде одобрен в предизборната обстановка. ОЩЕ: Свиленски: Тагарев е вреден, трябва да напусне правителството (ВИДЕО)
Още: Удар за Борисов: Мария Габриел извън ръководството на ЕНП
Още: Живописният плаж „Болата“ с нов стопанин
"Има си процеси, които тряба да бъдат спазени в Народното събрание.Именно да мине през комисиите, вече мина през комисия по отбрана. Хубаво е този процес да си извърви пътя", посочи Рибарски.
По думите му ангажиментът на народните представители е да се преоборудва Българската армия, но това да не е в разрез и с бюджета, който предстои да бъде гласуван, а и да бъдат адресирани всички въпроси, които са били поставени в комисия по отбрана. ОЩЕ: ИТН предупредиха, че "Страйкърите", които Тагарев иска, гърмят като пуканки в Украйна (ВИДЕО)
Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст
Още: Кирил Петков за ареста в Пловдив: Управлявал е при Главчев и Желязков, не могат да ни го препишат
"Някои от тях са изключително резонни, като в частта за комуникационните системи. Ние очакваме отговори, които в този процес трябва да бъдат получени и при гласуването в пленарна зала да знаем какво точно гласуваме", каза Рибарски. ОЩЕ: Комисията по отбрана одобри купуването на 198 бронетранспортьора "Страйкър"
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Лицата, подаващи сигнали за корупция: Парламентът с ключови промени, за да спаси 650 млн. евро