"Убеден съм, че няма социалист, който би извършил вандалски акт като замерянето с боя на Дома на Европа в София вчера. Аз възразявам категорично срещу подобни действия. Екстремистите са в състояние да опорочат всяко добро начинание, като това да изразим публично желанието си за мир."
Още: Схемата как Пеевски става премиер: Говори Методи Андреев (ВИДЕО)
Още: Депутатите декларираха 31 млн. лв. в сметки, човек от ГЕРБ е на върха - с разлика пред Пеевски
Това написа в профила си в социалните мрежи депутатът от БСП и зам.-председател на Народното събрание Кристиан Вигенин. По думите му той не знае дали деянието е извършено от привърженици на проруската партия "Възраждане", макар за това да има нагледни видео и снимков материал.
ОЩЕ: Антибългарските партии на чуждите агенти, в чиито джобове дрънчат копейки, нямат място у нас
"Именно заради крайните им изявления и действия винаги съм бил силно скептичен към всякакво взаимодействие с тях. Ние сме на съвсем друг терен, дори позициите ни по някои въпроси да са близки. БСП е лява, патриотична и европейска партия, която отстоява политиката си твърдо, аргументирано, без истерии и ексцесии", пише Вигенин, макар двете партии да споделят почти изцяло общи мнения по отношение санкциите срещу Русия и военната агресия на Путин като цяло, както и редица други теми.
Още: След корупцията в ДАИ: Желязков настоява за единен орган за контрол на пътя
Още: Желязков след молдовските избори: Молдова ясно и твърдо избра своя европейски път
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: След поискания подкуп от шофьори на Роби Уилямс: „Да, България“ предлага и ДАИ да носят боди-камери
Още: Има ли корупция в ПП: Асен Василев готов да отиде доброволно на разпит