"Uber" пуска нова платформа за регистрирани потребители

04 ноември 2018, 16:30 часа 2250 прочитания 0 коментара

Компанията за наемане на автомобили "Юбер", пуска нова платформа за регистрирани потребители „Райд пас” в пет американски града, съобщава Би Би Си. Така пътниците ще избегнат допълнителни плащания, когато попаднат в задръстване в пиков час или поискат услуга с фиксиран час.

Още: Нова образователна игра под формата на криминално разследване учи младежите как да се пазят в интернет

Още: Среща на идеи и вдъхновение: Стажантите на Vivacom в разговор с Главния изпълнителен директор Асен Великов

Фиксираният тарифен план за регистрираните потребители ще струва 25 долара месечно за Лос Анджелис и по 15 долара месечно за Остин, Денвър, Маями и Орландо, предаде БГНЕС.

„Юбер” планира да разшири обхвата на платформата и до други американски градове през 2019 година, но няма намерение да включва Лондон или други британски градове. От компанията се надяват инициативата им да убеди пътниците, че е по-икономично да използват техните коли и да оставят собствените си автомобили вкъщи.

Според изчисленията на експертите с помощта на „Райд пас” потребителите ще пестят около 15 процента месечно от текущите си разходи.

Още: Ново решение дава стойност на старите служебни смартфони

Още: Смарт начин да останеш във форма – смартчасовници Huawei с 0% лихва от А1

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес