Бионсе и Джей Зи си купиха най-скъпият имот в Калифорния. Двойката е купила имение за 200 млн. долара в Малибу - най-скъпият имот, продаван някога в Калифорния, съобши сайтът TMZ.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Beyoncé and Jay-Z's new mansion in California, they paid $200 million for the new residence. pic.twitter.com/bc1DvEQ8ch
— BEYONCÉ NEWS (@BeyonceHiveNews) May 19, 2023
Къщата е проектирана от японския архитект Тадао Андо, който е работил и по имението на Кание Уест на стойност над 57 млн. долара. Тя беше обявена на търг от колекционера на изкуство Уилям Бел, който прекара 15 години в изграждането на имението. Първоначално той поискал 295 млн. долара за сградата, но в крайна сметка направил отстъпка на звездната двойка.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Това е втората най-скъпа покупка на имот в САЩ. Само продаден преди това апартамент в Ню Йорк е по-скъп - 238 млн. долара.
Бионсе и Джей Зи вече имат имение в Бел Еър, което купиха преди шест години за 88 млн. долара. Сега къщата се оценява на 100 млн. долара.
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл
Те се ожениха през 2008 г., имат 11-годишна дъщеря Блу Айви и петгодишни близнаци Сър и Руми.
Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)
Още: Майкъл Болтън проговори за тежката диагноза: "Правя ли най-доброто за времето, което ми остава?"