Завладяващият сериал на Българската национална телевизия "Вина", чийто последен епизод бе излъчен на 23.03, продължава с втори сезон. Новината съобщи генералният директор Емил Кошлуков по време на специалната прожекция на финалния епизод в град Сандански.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
"Успехът е категоричен - това е една от най-добрите продукции в програмата ни. Така че имаме решение за втори сезон на сериала "Вина".", заяви генералният директор на БНТ Емил Кошлуков.
Освен в ефира на БНТ 1, финалният епизод на сериала бе излъчен и на открито под звездите в центъра на град Сандански. Стотици туристи и местни зрители гледаха последния епизод на първия сеозон и дегустираха вино на производители от региона.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
"Благодаря на Българската национална телевизия за гласуваното доверие. След реакцията на зрителите и достигнатия успех, с екипа ще се постараем да създадем още по-вълнуващ втори сезон!", каза режисьорът Виктор Божинов.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
С интригуващ сюжет и актуални проблеми, сериалът "Вина" се нарежда сред водещите програми в ефира на БНТ 1. По данни на ГАРБ (GARB Audience Measurement Bulgaria), за периода на своето излъчване (5 януари 2023 г. до 23 март 2023 г.), сериалът е достигнал до два милиона и триста хиляди зрители. Интерес към поредицата са проявили високо образовани и икономически активни хора, казват от БНТ.