"Черният рицар: Възраждане" остава на царското кресло в американския бокс офис, след като събра 64 млн. долара през изминалия уикенд.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Новият проект за Батман излезе начело в класацията с цели 160,9 млн. долара след дебютния си уикенд, предаде БГНЕС. Но успехът на продукцията бе помрачен от кървавия инцидент в Колорадо, където въоръжен мъж откри огън по тълпа хора, събрали се да гледат премиерата на лентата. При трагедията загинаха 12 души, а десетки други бяха ранени.
Въпреки това феновете не се уплашиха и продължиха да заливат киносалоните, за да изгледат епичния завършек на разказа за тъмния кръстоносец.
Втори и трети по приходи се наредиха анимационният "Ледена епоха: Континентален дрейф" и комедията "Съседка стража", които през почивните дни събраха съответно 13,3 и 13 млн. долара.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Редактор: Калина Здравкова