Джесика Симпсън, която е майка на две момчета, не иска повече да бъде актриса и няма да се явява на кастинги за роли.
Още: Маги Джанаварова се изнесе, ето къде живее сега (СНИМКА)
Още: В очакване на бебе номер 3: Бременна ли е Антония Петрова? (ВИДЕО)
33-годишната звезда има няколко роли във филми като The Dukes of Hazzard, който е римейк на популярния сериал "Служител на месеца".
"Джесика е казала на приятелите си, че е приключила на 100% с актьорската си кариера и никога повече не иска да чете сценарии. Въпреки че критиците се присмиват на играта й, истината е, че тя може да печели по няколко милиона годишно само като гост звезда в различни продукции и рекламни кампании", издава източник, близък до звездата.
Блондинката, която имаше успешна кариера в поп музиката, има различни бизнес планове, един от тях е да създаде собствена модна линия. Джесика дори обмисляла да се премести от Лос Анджелис, но е решила да остане заради годеника си, който обожавал града., пише БГНЕС.
Още: R. Kelly е в болница след свръхдоза, говори се за опит за убийство
Още: Внезапно почина известна кулинарка и телевизионна звезда