Джони Деп свири в "Роял Албърт Хол", докато чака финала на делото срещу Хърд (ВИДЕО)

31 май 2022, 14:10 часа

Холивудската звезда Джони Деп, който очаква решение по делото за клевета срещу бившата си съпруга Амбър Хърд, се появи на сцената на рок концерт в Лондон, предадоха "Ройтерс" и BBC.

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си

Актьорът се присъедини към китариста Джеф Бек за изпълнение на поредица от кавъри на световни хитове, сред които "Isolation" на Джон Ленън. Това е парче, за което Деп и Бек си партнираха и съвместният им проект беше пуснат през 2020 г.

В неделя двамата свириха на сцената в Шефилд, а снощи – в „Роял Албърт Хол“. Изпълненията им предизвикаха смесена реакция у феновете. Анджела Фланъри заяви пред PA, че някой ден ще умре „щастлива“, защото е била в една зала с големия си идол. Петер Шмит обаче, който е дошъл специално от Франкфурт, описва Деп като „разочарование“. „Чаках 50 години, за да видя на живо Джеф Бек... Това беше най-голямото разочарование в живота ми“, заявява той, цитиран от „Ройтерс“.

Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл

Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)

По време на концерта обаче публиката скандираше "Справедливост за Джони!".

Очаква се Деп да се изяви на сцената в Лондон отново този вторник – в деня, в който съдебните заседатели в САЩ ще се съберат в залата за финалните етапи на делото му срещу Амбър Хърд. Целият свят очаква с нетърпение решението на 7-членното жури.

Още: Експерт по киберсигурност и танцьорка стана "Мис Свят България" 2025 (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" няма край: Новият кастинг започна, но кога е финалът (ВИДЕО)

Хърд е съдена от Джони Деп за 50 млн. долара заради авторска статия за Washington Post от 2018 г., в която актрисата е намекнала, че звездата от „Карибски пирати“ я е малтретирал. Въпреки че тя не назовава името му директно, Деп твърди, че твърденията ѝ са повлияли на способността му да работи. Амбър Хърд предявява насрещен иск в размер на 100 млн. долара.

Последното заседание на съдиите беше в петък, когато в продължение на два часа те обсъждаха финалните изявления на адвокатите на двамата актьори.

Деп и Хърд се запознават през 2009 г. на снимачната площадка на филма "Дневникът на едно пиянде“ („The Rum Diary“). Сключват брак през 2015 г., но две години по-късно се развеждат. Снимките, както и аудио- и видеозаписите, показани по време на делото, рисуват картина на двама души във връзка, характеризирана като "взаимно насилие" от Лорел Андерсън. Тя е клиничен психолог, който е работил с Деп и Хърд през 2015 г. като техен брачен консултант.

Научете повече за цялото дело ТУК.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес