Сър Елтън Джон правел секс с шпионин на КГБ на покрива на хотел.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
66-годишният певец разкри, че стигнал до интимност с агента, който работел за съветската служба за сигурност, за да го компрометира, тъй като тайната полиция в страната поставила мъжа в антуража му, за да гарантира, че всяко негово движение се наблюдава, докато бил в СССР.
"Отидох в Русия през 1979 г. и знаех, че ни наблюдават през цялото време. Имах преводач, който те със сигурност бяха поставили. В крайна сметка превих секс с него на покрива на хотел", заяви певецът.
Елтън, който не крие хомосексуалната си ориентация, заминава за Русия през декември, за да подкрепи хомосексуалните граждани в страната срещу закона против гейовете. Той признава, че ще трябва да внимава какво говори по време на престоя си.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
"През декември заминавам за Москва. Трябва да отида. И ще трябва да мисля много внимателно какво говоря. Като хомосексуален не мога да оставя тези хора сами, без да отида и да ги подкрепя. Не зная какво ще се случи, но трябва да отида", заяви Джон пред британския вестник "Обзървър".
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си