Актьорите Мат Деймън и Джереми Ренър може би ще си партнират в петия филм за Джейсън Борн.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Франк Маршал – продуцентът на всички четири ленти от поредицата – "Идентичността", "Превъзходството", "Ултиматумът" и предстоящия "Наследството на Борн", разкри, че иска двамата да застанат пред камерите заедно, предаде БГНЕС. Той освен това изрази увереност, че е "напълно възможно" звездите да обединят усилия в обозримо бъдеще.
"Сами ще видите, че във филма има няколко различни програми с различни видове умения. Напълно възможно е. Мечтая в следващия да видим Мат и Джереми заедно", намекна в интервю продуцентът.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
"Ако ("Превъзходството на Борн") не проработи, просто ще го пренебрегнем и ще се преструваме, че не сме го правили. Но очаквам да се случи обратното и дори да ни помогне за следващия, по който ще работя с удоволствие", коментира преди време Маршал.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
"Наследството на Борн" ще излезе по кината през август.
Редактор: Десислава Симова