Кейти Пери, Лайнъл Ричи и Андреа Бочели хедлайнери на концерта за коронацията на крал Чарлз III

16 април 2023, 07:25 часа

Кейти Пери, Лайнъл Ричи и Андреа Бочели ще бъдат хедлайнери на концерта в чест на коронацията на крал Чарлз III, която ще се проведе на 6 май.

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

Коронацията няма да стане повод за изява на голяма британска звезда, а и за момента липсва особено значим обществен ентусиазъм, коментира Франс прес. Концертът ще събере и момчешката банда Take That в настоящия ѝ състав и без Роби Уилямс.

"Концертът ще отпразнува нова глава в историята на нацията с темите за любовта, уважението и оптимизма", се казва в съобщението на BBC, по която телевизия ще се излъчи събитието. Събитието ще включва и хорови изпълнения на различни любителски формации. 

Обявената програма потвърждава по-ранни съобщения за отказ от участие на големите британски звезди - Елтън Джон, Ед Шийрън, Хари Стайлс и др., припомня БТА.

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес