Мария Илиева - готова да стане майка, но не е сгодена

15 февруари 2014, 18:08 часа

„Готова съм да стана майка", заяви гордо певицата Мария Илиева пред Нова телевизия. Тя обаче отрече слуховете да се е сгодила за баскетболист. 

Още: След битката с рака: Крие ли Кейт Мидълтън тайна за здравето си?

Още: Тя иска да го целуне, но той се дърпа: Драма за Брад Пит и Инес де Рамон (ВИДЕО)

„Ако се случи нещо специално в живота ми, ще го споделя с хората около мен и със стойностите журналисти като теб. Ако се почувствам щастлива, ще го споделя с голяма радост", добави още Илиева. 

Запитана кое е по-трудно - да направи бляскава кариера или да открие мъжа на живота си Мария Илиева отвърна: „Животът е голямо училище. Много е лесно да изкараш шестици в училище, когато си научиш добре урока. А личният живот и човешките отношения са колкото предвидими, така и сложни за разбиране. Но с времето се научих да общувам по-разбираемо. За мен любовта е двигател на истинските неща в живота". 

Певицата твърди, че за нея възрастта в любовта няма особено значение, тъй като по-важни са взаимоотношенията. „Не съм мерила мъжа, с когото съм избрала да споделя живота си дали отговаря на положението ми. Не съм поставяла везни", категорична бе тя. 

Още: Вокалистката на Linkin Park обръсна главата на фен по време на концерт (ВИДЕО)

Още: Близначката Алекс с изповед: Мислех, че няма да се справя (СНИМКА)

„Любовта трябва да се случва с висока хигиена на душата", заяви певицата. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Мирчева
Десислава Мирчева Отговорен редактор
Новините днес