Черно-бялата сензация "Артистът" очаквано триумфира на наградите "Оскар".
Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)
Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли
Смелият проект бе признат за най-добър филм и обра още категориите за най-добра мъжка роля, най-добър режисьор, костюми и музика.
"Искам да благодаря на всички вас от дъното на сърцето си. Не защото взимам наградата, която най-много се желае, а защото мога да си спомня за режисьора Клод Бери, който е работил с Роман Полански, Педро Алмодовар и други. Винаги съм си мислел, дали ще мога някой ден да работя с такъв режисьор. Днес мога да кажа, че работя с такъв режисьор, защото съм продуцент на Мишел Азанависиюс", заяви продуцентът на "Артистът".
"Искам да благодаря на жена си. И на още трима души: на Били Уайлдър, на Били Уайлдър и на Били Уайлдър", каза пък самият Азанависиюс, цитиран от БГНЕС.
Още: Мел Гибсън пи светена вода в Хилендарския манастир и се потопи в монашеския живот (СНИМКИ+ВИДЕО)
Още: Новите герои в "Под прикритие 6": Има ли място сред тях скандална риалити участничка?
Наградата за най-добър филм беше връчена от Том Круз.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Чужденец се влюбил в Яна Маринова заради измама (СНИМКИ)
В категорията бяха номинирани още "Потомците", "Южнячки", "Полунощ в Париж", "Кешбол", "Дървото на живота", "Боен кон", "Изобретението на Хюго" и "Ужасно силно и адски близо".