Виктор от "Ергенът" лудо влюбен във водеща на bTV? (СНИМКА)

12 април 2024, 11:02 часа

Според слухове в светските среди Виктор Стоянов е влюбен до уши в чаровната актриса и водеща от предаването "Преди обед" по bTV - Поли Недкова.

Още: Холивуд осиротя: Отиде си обичан актьор

Още: Обявиха имената на водещите в новия сезон на "България търси талант" (СНИМКИ)

Вижте още: Принц Хари и Меган Маркъл продуцират два сериала на Netflix

Връзката на риалити звездата от "Ергенът" и журналистката била съвсем прясна и двамата упорито криели отношенията си от любопитните очи, пише Lupa.bg.

Още: Коментарите за Даниела от "Ергенът" нямат край: Ето как реагира Диона

Още: Дъщерята на Наум Шопов му направи татуировка (ВИДЕО)

Актрисата от сериала "Съни бийч" почти не пропускала да присъства в публиката на Dancing Stars, където Стоянов показва повече от добри умения в танците. Компания на Поли Недкова ѝ прави Сара Драгулева, която също не пропуска да подкрепи на живо своя любим Папи Ханс, който също е част от танцувалния формат.

Малко преди да се включи Dancing Stars, Виктор Стоянов преживя тежко любовно разочарование, след като се раздели с приятелката си Мария. Ерген номер 1 дори беше споделил романтично видео, с което разказа за края на приказката с любимата си.

Вижте още: Тейлър Суифт триумфално се завърна в TikTok

 

Още: Неочаквано: Радина Кърджилова и Пламен Димов вече не са заедно

Още: Мая Нешкова стана баба и разкри тайната рецепта за щастливо семейство

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Гергана Шумкова
Гергана Шумкова Отговорен редактор
Новините днес