Атанас Стоянов отново е кмет на годината

04 октомври 2022, 15:47 часа 3335 прочитания

Кметът на община Сандански – Атанас Стоянов отново спечели най- голямата награда „Кмет на годината“ -2022. Ето още какво пише на страницата на общината във Фейсбук:

Още: Най-важните новини за деня: 5 юли 2025 г.

Още: Прогноза за времето - 6 юли 2025 г. (неделя)

Престижното отличие в националния конкурс бе спечелено чрез най-много гласове, в категория „средни общини“.

Юбилейното X - то издание на традиционния Национален конкурс „Кмет на годината“ се организира от Портала на българските общини Kmeta.bg, като в оспорваната надпревара участваха градоначалниците на всички 265 общини в България.

Голямата награда на кмета Стоянов бе обявена и връчена лично от вицепрезидента на Република България - Илияна Йотова.

Още: Мъж почина край езерото Сълзата в Рила. Още два инцидента с пострадали в планината

Още: Прогноза за времето - 5 юли 2025 г. (събота)

Снимка Община Сандански

Авторитетният конкурс даде възможност на съгражданите ни с вота си да оценят и насърчат работата и усилията на местните власти. И затова наградата „Кмет на годината“ е особено значима за всички нас!

Престижното отличие е признание за работата на кмета Стоянов и неговия екип, а същевременно и отлична оценка за активността на санданската общественост в общия ни стремеж за по-добра и просперираща наша община.

Благодарим, Сандански! Тази награда е ваша!

Още: Проф. Сергей Игнатов: Прекаленото екранно време при децата нанася поражения на мозъка като една малка ракия

Още: За пример: Огнеборец спря пожар, причинен от хвърлена цигара край Сопот (ВИДЕО)

Връчването на наградите ще бъде излъчено тази вечер от 23:25 ч. по Националната телевизия.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес