Дъждът не си отива, не забравяйте чадъра

18 юни 2014, 07:20 часа 13294 прочитания 0 коментара

И през следващото денонощие въздушната маса ще бъде неустойчива, съобщиха от НИМХ.

Още: Най-важните новини за деня, 23 август 2025 г.

Още: Прогноза за времето - 24 август 2025 г. (неделя)

Времето ще се задържи предимно облачно, със значителни разкъсвания и временни намаления на облачността в часовете преди обяд над Южна България. На много места ще паднат краткотрайни, в отделни райони интензивни валежи, с гръмотевици и временни усилвания на вятъра. Възможни са градушки. Максималните температури ще бъдат между 23° и 28°.

Над планините ще бъде предимно облачно, по билата мъгливо. На много места ще паднат краткотрайни, в отделни райони интензивни валежи, с гръмотевични бури. Ще духа умерен, по високите части и силен вятър от запад-югозапад.

По Черноморието ще се задържи предимно облачно, с временни разкъсвания на облачността в часовете преди обяд. На много места ще превали и прегърми. Ще се появи и усили вятърът от изток-североизток. Максималните температури на въздуха ще бъдат около 23°-25°. Температурата на морската вода е 22°-24°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала, но с тенденция на усилване.

Още: Реки по улиците в няколко града: Щетите от бурята в Северозападна България (ВИДЕА)

Още: Две години без развитие: Паметникът на съветската армия пустее

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес