Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“ има нов директор

08 август 2023, 16:01 часа 4600 прочитания 0 коментара

Борислав Муеров е новият изпълнителен директор на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“ (ИААА), предава БТА. 

Още: Най-важните новини за деня: 30 септември 2025 г.

Още: Кроасанът с масло – новата любима закуска на българина

От днес Муеров заменя на поста досегашния ръководител на агенцията Бойко Рановски. Промяната в ръководството вече е отразена и на интернет страницата на ИААА. 

Борислав Муеров постъпва в системата на МВР през 1991 г. Бил е взводен командир в Пето Районно управление - СДВР, след това началник група и началник сектор „Охранителна полиция“ в Седмо Районно управление, зам.-началник отдел "Охранителна полиция" – СДВР, началник отдел " Охранителна полиция" – СДВР и директор ОД МВР Габрово. ОЩЕ: Министър Гвоздейков: Заплатите в ИААА са срамно ниски, работим за увеличаването им

От 31 май 2021  г. е назначен на длъжност заместник-директор на СДВР, а със заповед на министъра на вътрешните работи от 18 юни 2021 г. е преназначен за зам.-директор на Главна дирекция „Национална полиция“. 

Още: Военен ритуал-панихида се проведе на историческия връх Каймакчалан за поредна година (СНИМКИ)

Още: Тестват системата BG-ALERT: Кога и къде

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес