Община Челопеч организира кулинарна надпревара

24 октомври 2017, 11:56 часа

Община Челопеч и народно читалище „Труд и постоянство 1901“ организират за пореден пети път конкурса „Пъстра челопешка трапеза“. Събитието ще се проведе на 27.10. (петък) от 18:00 ч. в клуба на читалището.

Още: Най-вкусната разядка с патладжан - ето как лесно да си я приготвите у дома

Още: Домашни бисквитки с ядки и сладко от кайсии - готови само за 30 минути

Жури от майстори-готвачи ще оцени кулинарните творби на участниците. Ще бъдат излъчени победители в две категории – „Сладко“ и „Солено“.

Кулинарни викторини и още много други изненади очакват всички, които ще се включат в кулинарния празник.

Още: Помните ли как се приготвяха охлюви по селски?

Още: Този пържен агнешки дроб направо се топи в устата

„Майсторски сготви – с нас го сподели, сладко похапни и се повесели. Нека заедно се насладим на вкусните челопешки кулинарни произведения. Донесете приготвените специалитети в деня на провеждане на конкурса и не забравяйте своето добро настроение“, призовават организаторите.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес