За първи път: Костинброд организира Фестивал на гъбата и билката

23 юни 2026, 13:43 часа 460 прочитания 0 коментара

За първи път: Костинброд организира Фестивал на гъбата и билката. Заповядайте на един незабравим ден сред красотата на природата, ароматите на билките и богатството на горските гъби!

27 юни 2026 г.

Начало: 09:30 ч.

Местност „Орла“ – между селата Дръмша и Чибаовци

Очаква ви богата програма за малки и големи:

Фолклорна програма с участието на Ана-Мария и Злати Петров

Представяне на различни видове билки и гъби

Демонстрация и приготвяне на вкусен боб с манатарки от шеф-готвачите Иво и Царина

Срещи с природата, местни традиции и автентична атмосфера

Елате да се потопим заедно в магията на българската природа, да научим повече за даровете на гората и да се насладим на музика, вкусна храна и добро настроение!

Чиста природа, богатство от гъби и билки.

Споделете събитието с приятели и семейство и се присъединете към празника!

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Антон Иванов
Антон Иванов Редактор
Новините днес