Националите играят две контроли с Австралия

9421
Снимка: bgvolleyball

Мъжкият национален отбор на България ще изиграе две контроли с Австралия в четвъртък и петък. Волейболистите на селекционера Камило Плачи стартираха с две загуби в Световната лига след 2:3 и 1:3 със САЩ във Варна, съобщава bgvolleyball.

Този уикенд отборът почива и щабът уреди мачовете с Австралия като част от подготовката за предстоящите сблъсъци. Първата среща ще бъде съвместна тренировка, а втората ще е открита за фенове и журналисти.

Фен отнесе 200 лв. глоба, бесен от загубата на "лъвовете"

Фен на волейбола не можа да преглътне и втората загуба на България от САЩ с 1:3 в мач от Световната лига. Той побеснял и се развилнял, ...

Австралия също играе в Световната лига, но във второто ниво, като през уикенда гостува на Белгия, където допусна две загуби. Кенгурата ще бъдат домакини на финалите във второто ниво на Световната лига, които ще се проведат в Сидни.