Албания обезличи България и заби последния пирон в ковчега на Кръстаич

7088
Снимка: Facebook / BulgarianNationalTeam

Българският национален отбор по футбол отстъпи на Албания с 0:2 като гост в приятелски мач, който най-вероятно ще се окаже и последен за Младен Кръстаич начело на отбора. "Лъвовете" бяха тотално обезличени на стадион "Еър Албания" в Тирана и допуснаха четвърта поредна загуба след пораженията от Иран, Черна гора и Литва.

Албания победи България без да се напъва

Първото попадение в мача отбеляза Казим Лачи в 41-ата минута - гол, който дори не стресна възпитаниците на Кръстаич. Българският отбор не показа никакво желание за игра, а освен това не се видя и никаква разлика в представянето на отбора от загубата с Литва през миналата седмица.

Това ли е последният мач на Кръстаич?

Избраниците на Младен Кръстаич изглеждаха неориентирани на терена, без ясна идея по какъв начин да стигнат до противниковата врата. За сметка на това отборът на Албания, който играеше на по-ниски обороти, успя да стигне и до втори гол, реализиран от Ернест Мучи с удар от дистанция в 81-ата минута.

Срещата, макар и приятелска, на няколко пъти се "нажежи" заради сблъсъци между играчите на двата отбора. България не само записа четвърта поредна загуба, но и регистрира девети мач без победа. След месец "лъвовете" ще се изправят срещу Унгария и Сърбия в последните си два мача от квалификациите за Евро 2024.

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Втората цедка на Кръстаич и БФС