Чочев няма спирка: ЦСКА 1948 не допусна изненада срещу Берое (ВИДЕО)

1271
Снимка: cska1948.bg

ЦСКА 1948 победи Берое като гост с 3:1 в двубой от 24-тия кръг на efbet Лига. Ивайло Чочев отбеляза поредното си попадение за "червените" в 10-ата минута. Елитон удвои аванса на тима си, а Вини Трибуле върна един гол за заралии в ответната атака. Възпитаниците на Николай Кирилов играеха не лошо през втората част, докато не се стигна до червения картон на Каскардо в 79-ата минута. Георги Русев сложи точка на спора малко преди края на редовното време.

"Червените" започнаха перфектно мача. В 10-ата минута голмайсторът в Първа лига Ивайло Чочев засече центриране от корнер с глава и реализира за 1:0. Берое можеше да отвърне моментално от статично положение, но Наумов спаси. "Зелените" упорито търсеха гола, а Спас Георгиев и Машедо пропуснаха.

В 35-ата минута гостите удвоиха аванса си. Педриньо отново достави перфектно центриране от ъглов удар, Сердюк отклони към Елитон, който отбеляза от близка дистанция. Заралии отговориха на мига с попадение на Вини Трибуле вследствие на страхотно нападение и асистенция на Георгиев.

ОЩЕ: Стойчо Младенов се върна към спомените за "екзекуцията" на Ливърпул (ВИДЕО)

⚽ ЦСКА води на Берое с 2:1 след 45 минути игра. Ивайло Чочев реализира 17-ия си гол от началото на сезона в 10-та минута. Елитон добави втори гол за ЦСКА в 34-та минута. Успех, „Армейци“!

Публикувахте от ЦСКА 1948/ CSKA 1948 в Събота, 18 март 2023 г.

След почивката домакините се настаниха трайно в половината на съперника. Дани Наумов трябваше да се намесва на няколко пъти. Неговите съотборници можеха да сложат край на интригата, ако Сердюк и Ради Кирилов бяха съумели да вкарат. В 79-ата минута Густаво Каскардо получи втори жълт картон и остави "зелените" с 10 души на терена. Малко по-късно Георги Русев оформи крайното 1:3.

ОЩЕ: Докато бил таксиджия: Ас на ЦСКА 1948 получил секс предложение от богата клиентка

Берое все още няма спечелени три точки през тази календарна година. Тимът се намира на 13-а позиция. ЦСКА 1948 се завърна обратно на пътя на победите след минималната загуба от ЦСКА. Селекцията на Тошко Янчев заема третото място в класирането с 48 пункта.