ЦСКА се класира за плейофите на Лигата на конференциите

1704
Снимка: Cska.bg

ЦСКА спечели с 2:0 гостуването си на Сейнт Патрикс в Дъблин и продължава към плейофите на Лигата на конференциите.

За пръв път български отбор обръща съперник в Ирландия след загуба у дома. Головете вкараха Маурисио Гарсес в 11-ата минута и Иван Турицов в 81-ата от дузпа. Преди седмица тимът на Саша Или загуби с 0:1 на "Българска армия".

ЦСКА загуби нелепо от ирландци в Лигата на конференциите

Фатална грешка на Асен Дончев доведе до загуба на ЦСКА в първия мач срещу "Сейнт Патрикс Атлетик" в София. В 87-ата минута той се ...

В следващия кръг "червените" ще се изправят срещу Базел, който елиминира Брьондби след изпълнение на дузпи в реванша.

Още за успеха на червените ще откриете на Sportlive.bg.