Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев остана много доволен от представянето на отбора в първия мач от групите на Лигата на конференциите. "Зелените" разбиха Спартак Търнава с 4:0 като домакин в Разград, а Петев заяви, че неговият тим е можел да вкара и още попадения.
Още: Решено ли е? И Левски няма да спазва "българското" правило на БФС
Още: "Смешни сте. Скрийте се. Искам Пловдив да ви е тесен": Напрежението в Ботев расте
Ивайло Петев с коментар след разгрома срещу Спартак Търнава
"Мисля, че Лудогорец изигра доста стабилен мач. Добра комбинативост. 4 гола. Доста сполучлив мач за нас. За наша жалост не успяхме първото полувреме да отбележим гол", започна Ивайло Петев след победата над Спартак Търнава.
"Трябваше да коригираме някои неща на полувремето и за наша радост се получиха. Съумяхме да отбележим четири гола, а може би изпуснахме и още. Благодаря на моите играчи. До голяма степен изпълниха всичко, което имахме като план преди мача", заяви още той.
Още: Нападателят, на когото един човек му попречи в ЦСКА, направи много изненадващ трансфер
Още: Душан Керкез с болезнено признание за трансферите на ЦСКА
"Пьотровски има малко повече свобода в атака. Има капацитет да бяга", каза Ивайло Петев. И продължи: "За нас е важно всеки един мач да държим това ниво. Това е основното нещо. Играейки по този начин естествено, че имаме шанс срещу всеки един."
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Собственикът на Ботев Пловдив си купи нов клуб! Ивелин Попов ще управлява "канарчетата"?
Още: Левски заменя Колев с нападател, играл в Серия А? "Сините" имат вариант и за заместник на Сангаре
Преди мача със Спартак Ивайло Петев посочи кой е най-големият противник на Лудогорец - припомнете си думите му в линка.