Лудогорец най-вероятно ще се размине с привличането на поредно ново попълнение. Става въпрос за национала на Мадагаскар Раян Равелосон. Това съобщиха колегите от „Тема спорт“. „Орлите“ отдавна следят дефанзивния полузащитник на френския Оксер и дори изпратиха официална оферта за правата му.
Още: Христо Янев загатна, че ще е новият треньор на ЦСКА!
Офертата на Лудогорец не удовлетворява Оксер
Ръководството на Оксер обаче няма никакво намерение да се разделя с 26-годишния футболист, който е важна част от състава на втородивизионния тим. Освен това французите не са останали никак доволни от финансовите параметри по сделката. Все пак Лудогорец има време до 1 септември да изпрати подобрена оферта и евентуално да вземе полузащитника.
Раян Равелосон е важна част от Оксер
Раян Равелосон е роден на 16 януари 1997 година. Дефанзивният халф премина в Оксер през лятото на 2022-ра от американския ФК Лос Анджелис. Тогава французите платиха 1,75 милиона евро за правата му. До момента той има 41 мача за тима във всички турнири, в които се е отчел с 4 попадения и две асистенции. Полузащитникът има договор с Оксер до лятото на 2025 година.
Още: Новото начало за ЦСКА - като старото. С капитан от нафталина, мъчна игра и без победа
Още: Черно море не е ЦСКА: 10 от Арда се върнаха към загубите, "моряците" се изравниха с Лудогорец
Вчера пък стана ясно, че една от звездите на Лудогорец е готов да остане в тима.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Разкриха името на потенциален нов треньор на ЦСКА, Стоичков с основна роля в преговорите
Още: ЦСКА гледа за треньор от чужбина, Стоичков помага на "армейците"