С човек по-малко ЦСКА-София превзе "Лудогорец Арена"

4981
Снимка: Официален сайт на Лудогорец

ЦСКА-София победи Лудогорец с 2:1 в дербито на 15-ия кръг в Първа лига. По този начин "червените" скъсиха разликата на две точки и не позволиха на разградчани да се откъснат на върха. Отборът на Стамен Белчев стигна до пълен обрат, въпреки че 20 минути игра с човек по-малко.

През първата част двата отбора си размениха по една голова опасност, но без попадения. В началото на второто полувреме обаче Лудогорец откри резултата чрез Кампаняро. Само 10 минути по-късно чрез Каранга, "червените" се върнаха в мача.

Рекордни премии за "червените" за победа над Лудогорец

Сериозни финансови бонуси ще получат играчите на ЦСКА-София , ако успеят да победят днес Лудогорец. Говори си, че силният човек на "Арм...

В 68' голмайсторът на ЦСКА-София си изкара втори жълт и съответно червен картон след нарушение срещу Моци. Това обаче не повлия на гостите и само 3 минути по-късно влезлият като резерва Меркадо сътвори обрат.

Всичко любопитно от срещата може да видите в Sportlive.bg.