Откриха хероин и амфетамин в смолянския затвор

24 ноември 2017, 13:12 часа • 2954 | прочитания

Хероин, амфетамин и цигара от жълта трева с част от хапче в нея са открити вчера в Затворническото общежитие „Герзовица“ край Смолян, съобщава кореспондентът на Actualno.com.

Още: Трима души загинаха на място у нас след като камион помете спряло такси

Още: Повдигнаха обвинение на шефа на митницата в Пловдив

Дежурният е подал сигнал в полицията, че при проверка на помещения от първия етаж са намерени два хартиени свитъка с кафяво прахообразно вещество с общо бруто тегло 10.8 грама, реагиращо на хероин. Иззета е също една бучка прахообразно вещество с тегло 1.4 грама, което при тестване дало показания за амфетамин. Имало и една ръчно свита цигара с някаква жълтеникава трева и част от хапче, които не реагират за наличие на наркотични вещества.

Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при ОД МВР и РУ-Смолян. По случая е образувано досъдебно производство.

 

Още: Семейство превърна чужденка у нас в съвременна робиня

Още: Театрална постановка: Бивш зам.-вътрешен министър за ареста на шефа на митницата в Пловдив

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Анита Чолакова
Анита Чолакова Отговорен редактор
Новините днес