90% от жените не смеят да излязат без грим

02 юли 2012, 11:15 часа 0 коментара

Всяка жена иска да бъде привлекателна, но желанието на нежния пол да изглежда добре започва да се превръща в мания, показват резултатите от нова анкета.

Още: Стихотворение на деня, 27 септември, от Елисавета Багряна

Още: 7 навика на щастливите хора: От какво трябва да се откажете още сега

За да поддържат идеален външен вид, жените не пестят нито време, нито пари. Резултатите от ново проучване показват, че 90% от жените никога не биха излязли от вкъщи без грим, предаде БГНЕС. Една трета от участничките споделят, че не са ходили дори до магазина, ако не са в безупречен вид. Същото се отнася, ако трябва да разходят домашния си любимец.

64 на сто от анкетираните не биха отишли на работа без червило и спирала, а 44% никога няма да застанат за снимка, ако нямат грим по лицето си. По-голяма част от представителките на нежния пол казват, че се чувстват "голи", ако не са гримирани.

Редактор: Десислава Симова

Още: Признаци, че тялото ви е пълно с токсини

Още: 27 септември: Какъв църковен празник е и какво задължително трябва да се яде утре?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес