Бен Афлек си обръсна късметлийската брада

26 февруари 2013, 21:29 часа 0 коментара

Бен Афлек си обръсна брадата, след като неговият филм "Арго" спечели Оскар, предаде БГНЕС.

Още: Николета Лозанова най-после показа лицето на малката си дъщеря (СНИМКИ)

Още: Нова книга разкрива истината за мениджъра на Елвис Пресли

Американският актьор и режисьор смяташе, че брадата му носи късмет по време на сезона на наградите, но се разделил с нея, след като лентата спечели Оскар за най-добър филм на церемонията в неделя. 40-годишният актьор обръснал брадата си по време на парти след церемонията в ресторант Крейгс в Западен Холивуд.

"Той го направи, за да затвори тази глава", разкри запознат източник пред сайта E! News. Сред свидетелите били приятели на Бен от шоубизнес средите, сред които продуцентът на "Арго" Джордж Клуни и приятелката му Стейси Киблър.

Преди време актьорът призна, че съпругата му Дженифър Гарнър и трите им деца Вайълет, Серафина и Самюел не са особено впечатлени от гъстата брада, която си пусна за ролята си в политическия трилър.

Още: Почина един от най-почитаните фотографи

Още: Изписаха Франсис Форд Копола от болница

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес