Ракия „Александър Вучич“ се появи на сръбския пазар

04 март 2020, 13:04 часа 0 коментара

На сръбския пазар се появиха няколко вида ракии, кръстени на президента Александър Вучич и на името на брат му Андрей Вучич.

Още: Турска лира - лев. Колко струва една турска лира към един български лев днес, 13 август /валутен калкулатор/

Още: Нямате време за почивка: 7 начина да рестартирате мозъка си и да се отпуснете само за 2 дни

От кабинета на Вучич съобщиха, че “за първи път чуват за съществуването на ракия на името на президента”. Неговият брат Андрей отказва коментар за ракията “Сръбска Тройка от Андрей Вучич”.

“Дано в управлящата Сръбска прогресивна партия да са разбрали, че трезвен човек няма как да слуша техният лидер Вучич”, каза по повод на новата ракия един от ръководителите на опозицията Боян Пайтич.

Предишният президент Томислав Николич преди години си поръча специална серия от бутилки за ракия в завода в Парачин на избягалия от България банкер Цветан Василев.

Още: Този цвят на маникюра привлича пари като магнит през август 2025

Още: Ако искате нещо хубаво да ви се случи, не го споделяйте дори и с близките си

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Спасиана Кирилова
Спасиана Кирилова Отговорен редактор
Новините днес