За главата на Кадиров в Украйна обещаха къща с 40 хектара

14 март 2022, 12:58 часа • 11286 | прочитания

Бившият народен представител на Украйна Евгений Рибчински обеща къща с парцел близо до Киев за убийството на чеченския лидер Рамзан Кадиров. Ръководителят на Чеченската република се похвали по-рано, че е пристигнал в Украйна и публикува видео в тъмна стая, в която обсъжда военни карти с група войници.

Още: Украйна обяви колко души се водят за изчезнали от началото на войната

Още: НА ЖИВО: Кризата в Украйна, 02.05.25 - Вашингтон и Киев подписаха сделката за минералите, какво следва?

„Ако Кадиров наистина е недалеч от Киев, тогава всеки боец ​​от въоръжените сили на Украйна и Териториалната отбрана трябва да си постави за цел да унищожи този срам за чеченския народ. Обещавам за главата на Кадиров – къща с 40 хектара край Киев", написа Рибчински във Фейсбук.

По-рано Антон Геращенко, съветникът на вътрешния министър на Украйна,  призова Кадиров да се покаже, вместо да се крие като плъх по мазетата.

фейсбук

Още: Фридрих Мерц: Новият германски канцлер с крайна непопулярност и харизма

Още: Опит за убийство на украински националист беше запечатан на ВИДЕО

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес