Без победител в дербито между Барселона и Реал Мадрид (ВИДЕО)

06 май 2018, 23:47 часа • 7678 прочитания

Отборите на Барселона и Реал Мадрид не се победиха в испанското Ел Класико. Двата тима завършиха 2:2 на "Камп Ноу", като Барса продължава без загуба през настоящия сезон в Примера Дивисион.

Предвид случилото се в хода на срещата каталунците могат да бъдат по-доволният тим. В края на първото полувреме Сержи Роберто бе изгонен с директен червен картон за удар без топка срещу Марсело.

До този момент двата отбора си бяха разменили по един гол чрез Луис Суарес и Кристиано Роналдо. На почивката португалецът бе заменен, а Лионел Меси даде аванс на Барселона с прекрасно изпълнение. Последва изравнителен гол на Гарет Бейл, а в заключителните минути имаше и дискусионна ситуация. Марсело бе препънат в наказателното поле от Жорди Алба, но сигнал за дузпа не последва.