Бивш шеф на Евертън: Салах извива ръцете на Ливърпул за новия договор

29 ноември 2024, 13:21 часа 2209 прочитания 0 коментара

Голямата звезда на Ливърпул Мохамед Салах извива ръцете на ръководството на клуба за новия му договор. Това разкри бившият шеф на градския съперник на мърсисайдци Евертън – Кийт Уайнес. Както е известно, настоящият контракт на египтянина с „червените“ изтича след края на сезона.

Още: "Царя" на Серия А с над 500 мача, чието величие се случи след бягство от концлагер

Още: Скръбна вест: Почина световен шампион с Германия

Според Уайнес големият проблем при преговорите между Салах и Ливърпул за нов договор е неговата продължителност. Нападателят иска тригодишен контракт, докато шефовете на мърсисайдци са склонни да му предложат споразумение за два сезона.

„Салах се опитва да постави собствениците под напрежение“

Мохамед Салах

„И двете страни искат ситуацията да бъде решена, но тук става дума за детайлите. От това, което знам е, че той иска тригодишен договор, за да остане. Може би Салах се опитва да постави под напрежение собствениците, за да могат преговорите да приключат по-бързо“.

Още: Арне Слот намери заместника на Трент Александър-Арнолд

Още: Най-красивите голове в света, които заслужиха наградата "Пушкаш" (ВИДЕО)

„Това просто е бизнес и законна тактика. Сигурен съм, че е имало спорове относно срока на договора. Става дума дали ще получи предложение за две или три години. Преговорите вече навлизат в решаващата си фаза“, обясни бившият шеф на Евертън.

Онзи ден Ливърпул победи Реал Мадрид в Шампионска лига, въпреки че Салах пропусна дузпа.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес