Гари Родригес игра срещу половината звезди на Барселона

24753

Футболистът на "Левски" игра за Кабо Верде в приятелски мач срещу област Каталуня.

В каталунския състав воден от Жерард Лопес бяха Пике, Жорди Алба, Серхио Бускетс, Сеск Фабрегас и Марк Бартра, както и още една звезда в лицето на Боян Къркич. На почивката всички те бяха сменени, а през второто полувреме се появиха още сериозни имена от състава на "Барселона" като Родриго Тейо и Мартин Монтоя.

Ударен старт на сезона за Григор Димитров

Най-добрият ни тенесист победи категорично холандеца Робин Хаасе с 2:0 сета (6:2, 6:3) на старта на турнира в Бризбейн. Наградният фонд...

Гари Родригес бе титуляр за Кабо Верде и игра до 69-ата минута, информира БТВ.

Африканският тим изненадващо поведе в 10-ата мин. с гол на Джанини, но само 9 минути по-късно резултатът бе коренно различен. Каталуня не само направи обрат, а между 15-ата и 19-ата мин. вкара 3 попадения. Крилото на "Еспаньол" Серхио Гарсия отбеляза първите два гола, третият бе дело на Боян Къркич. След почивката, в 63-ата мин., нападателят на "Осасуна" Ориол Риера оформи крайното 4:1.