Гатузо: Ще разнищя случая, бесен съм!

18 декември 2013, 08:40 часа 8885 прочитания 0 коментара

Бившият италиански национал и футболист на “Милан”, Дженаро Гатузо, е бесен от повдигнатите срещу него обвинения. През вчерашния ден стана ясно, че домът му е бил обискиран от карабинерите по подозрения в участие в черно тото. Претърсени са неговият дом и този на друг бивш италиански футболист – Адриано Броки.

Още: Една от най-големите легенди на Ман Юнайтед се обърна срещу Рубен Аморим

Още: ФИФА готви революционна промяна на правилата относно дузпите

Съмненията на полицията идват от факта, че телефонните номера на двамата са били в кореспонденция с престъпната група, организирала оговарянето на срещите.

Гатузо, който прекара 13 години в “Милан” и спечели световната купа с Италия през 2006г., заяви, че не е направил нищо нередно и ще изчисти името си.

Още: Ламин Ямал се завърна в игра и вдъхнови Барселона за обрат! Каталунците оглавиха класирането в Ла лига

Още: Два късни гола спасиха Арсенал от грешка във Висшата лига! "Топчиите" дишат във врата на Ливърпул

Пред Sport Mediaset той коментира: “Бесен съм и съм афектиран. Въпреки това съм спокоен и ще изясня всичко. Не желая подобни петна върху кариерата ми. Никога през живота си не съм залагал", завършва Гатузо цитиран от soccerway.com.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес