Жребият за ФА Къп размина манчестърските грандове

02 март 2023, 14:15 часа • 889 | прочитания

Жребият за 1/4-финалите на ФА Къп размина манчестърските грандове – Юнайтед и Сити. Той бе теглен след приключването на срещите от петия кръг на надпреварата. В него „червените дяволи“ надвиха Уест Хем, докато „гражданите“ се наложиха над Бристъл.

Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао

Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия

Жребият отреди Манчестър Юнайтед да срещне Фулъм, докато тимът на Хосеп Гуардиола ще трябва да премери сили с отбора на Бърнли. Останалите двойки, които ще спорят за място в Топ 4 на ФА Къп са Брайтън – Гримзби, както и Шефийлд Юнайтед – Блекбърн.

Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"

Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия

Двубоите от четвъртфиналите на турнира ще се проведат в уикенда на 18 и 19 март. Все още обаче часовете на мачовете не са уточнени. Очаква се в най-скоро време от футболната федерация в страната да ги оповестят официално.

Вчера пък стана ясно, че мениджърът на Юнайтед Ерик тен Хаг иска клубът да му осигури двама футболисти.

Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"

Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес