Обзор на европейските топ първенства (ВИДЕО)

805
Снимка: Getty Images / Guliver

Висша лига - 29 кръг

Кръгът предостави много емоции на феновете на английския футбол. В дербито на кръга Манчестър Сити и Ливърпул завършиха при равенство 1:1, но резултата по никакъв начин не показва играта на двата тима. Мачът със сигурност бе един от най-зрелищните през сезона и двата отбора могат да съжаляват, че си тръгват само с една точка след него.

Манчестър Сити и Ливърпул не се победиха в дербито на Висшата лига (ВИДЕО)

Отборите на Манчестър Сити и Ливърпул не се победиха в дербито от 29-я кръг на английската Висша лига. Двата тима направиха истински сб...

Джеймс Милнър отбеляза от дузпа, за да изведе Ливърпул напред в резултата в началото на втората част, а в 69-ата минута Серхио Агуеро се разписа за "гражданите". Лалана и Фирмино направиха непростими пропуски за Ливърпул, а Кевин де Бройне уцели гредата в заключителните минути от срещата.

Лидерът Челси записа трудна победа като гост на Стоук Сити с 2:1. В герой за столичани се превърна Гари Кейхил, който вкара от непосредствена близост, след като Ерик Питерс от Стоук изчисти много лошо топката след изпълнение на корнер.

Манчестър Юнайтед и Тотнъм също записаха победи, съответно срещу Мидълзбро и Саутхямптън.

Звезда на Ливърпул стана за смях заради татуировка

Звездата на Ливърпул Филипе Коутиньо изуми всички, но не с футболни умения, а с татуровка. Бразилицът отнесе доста подигравки в социал...

Класиране: Челси - 69 т. (мач по-малко), Тотнъм - 59т. (мач по-малко), Манчестър Сити - 57т (мач по-малко), Ливърпул - 56т.

Другите резултати в Европа може да видите в Sportlive.bg.