Реал Мадрид и Байерн Мюнхен са първите 1/4-финалисти в Шампионска лига

1941
Снимка: Guliver/GettyImages

Отборът на Байерн (Мюнхен) си осигури участието на 1/4-финалите в Шампионска лига, след като във втори пореден мачот 1/8-финалите на турнира надделя над Арсенал с 5:1. След като баварците надделяха у дома с този резултат, днес тесе подиграха със съперника си и с общ резултат 10:2 продължават напред в резултата.

Арсенал игра по-добре през първата част и се оттегли с преднина от 1:0 с гол на Тио Уолкът, но след почивката нещата за "топчиите" станаха тежки. Първо Лоран Косчелни изърши нарушение, от което последва дузпа реализирана от Роберт Левандовски, а капитанът на лондончани бе изгонен след реплики към съдията. Голове на Ариен Робен, Дъглас Коста и два на Артуро Видал подпечатаха успеха за Байерн. ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ ЧЕТЕТЕ В SPORTLIVE.BG

Повдигнаха обвинение срещу Ибрахимович

Футболната асоциация на Англия (ФА) обвини нападателя на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович и защитника на Борнемут Тайрън Мингс в аг...

В другата среща Наполи показа, че може да се бори за класиране, след като буквално се подигра с Реал Мадрид, но стигна само до аванс от 1:0. Два бързи гола на Рамос след почивката обърнаха развоя на събитията, а Алваро Мората подпечата успеха с 3:1. Още подробности от срещата ЧЕТЕТЕ В SPORTLIVE.BG