Следи от бутонки по гърдите на Миланов, ЦСКА (М) се прости с Купата

27226

ЦСКА (Москва) загуби полуфиналния мач с Краснодар за Купата на Русия с 0:1, а българския играч на "армейците" - Жоро Миланов, успя да се отчете само с участие в меле в наказателното поле на гостите. След този епизод, в който Андреас Гранквист нанесе удар с бутоните в гърдите на опитващия се да обработи топката с гръб към вратата българин, Миланов се ожали пред феновете, показвайки следи от шипове по тялото си.

Четвърта поредна победа за ЦСКА (Москва) и Георги Миланов

ЦСКА (Москва) с Георги Миланов в състава си постигна четвърта поредна победа в руската Премиер лига. "Армейците" спечелиха гостуването ...

"Столичани могат да изявят претенции към главния арбитър заради тази ситуация", коментират руски спортни издания.

Единственият гол, дело на Вандерсон, падна в 28-ата минута, а ЦСКА на три пъти нацелиха гредата. Миланов бе на резервната скамейка, но влезе на терена в 63-ата минута, заменяйки Расмус Елм.