Свада между играчи на Суонзи доведе полиция на тренировката им

21 януари 2014, 11:20 часа 8655 прочитания 0 коментара

От "Суонзи" потвърдиха, че е била повикана полиция на тренировъчното им игрище в петък при кавгата между Гари Монк и Чико Флорес.

Още: Една от най-големите легенди на Ман Юнайтед се обърна срещу Рубен Аморим

Още: ФИФА готви революционна промяна на правилата относно дузпите

Според информацията от днес, двамата са се скарали преди мача с "Тотнъм", а човек от публиката, който е станал свидетел на инцидента е повикал полиция. Сега от клуба потвърдиха, че защитниците са се спречкали, но отрекоха да се е стигало до ексцесии и, че Флорес е размахвал тухла.

"Чико Флорес и Гари Монк размениха по-остри реплики, което е неприемливо да се случва между играчи, които тренират в един отбор. Но повече от това не се е случило. Клубът категорично заявява, че никой не е бил заплашван с тухла", се казва в официално изявление от клуба, пише БГНЕС.

В момента "Суонзи" е на 15-та позиция с 22т. актив и посреща "Фулъм" на 28 януари.

Още: Ламин Ямал се завърна в игра и вдъхнови Барселона за обрат! Каталунците оглавиха класирането в Ла лига

Още: Два късни гола спасиха Арсенал от грешка във Висшата лига! "Топчиите" дишат във врата на Ливърпул

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес