Тотнъм допусна обрат и изпадна от топ 4 на Висшата лига (ВИДЕО)

1109
Снимка: GettyImages

Английският гранд Тотнъм допусна обрат и загуби от Астън Вила с 1:2 като домакин в мач от 13-ия кръг на Висшата лига. "Шпорите" започнаха по-добре срещата, но след това инкасираха две попадения, с които изгубиха мястото си в топ 4 на временното подреждане.

Тотнъм загуби от Астън Вила

В средата на първата част Джовани Ло Селсо успя да открие резултата в полза на лондончани. Само две минути по-късно Оли Уоткинс се разписа за Вила, но голът бе отменен от ВАР заради засада. Късно в добавеното време на първата част обаче Пау Торес успя да изравни.

Тотнъм - Астън Вила

Обрат шокира "шпорите" в Лондон

През второто полувреме Астън Вила стигна до пълен обрат след гол на Оли Уоткинс в 61-ата минута. До края Тотнъм упражни натиск в опит поне да стигне до изравнителен гол, но не успя да го направи, записвайки трета загуба от началото на сезона.

С победата Астън Вила успя да изпревари Тотнъм и се позиционира на четвърто място с актив от 28 точки, колкото има и третият Ливърпул, който избегна загуба от Манчестър Сити в събота. Тотнъм остава на пета позиция с 26 точки в актива си.

Още спортни новини четете в Actualno.com!