Димитър Бербатов отново е под светлината на прожекторите.
Още: Голяма звезда отпадна от националния отбор на Бразилия: трима от Реал се завръщат
След дълги месеци в сянката на титулярите на Манчестър Юнайтед нападателят си заслужи любовта на феновете на Фулъм и мениджъра Мартин Йол.
Специалистът отново засипа със суперлативи Бербо преди предстоящото гостуване на лондончани на Уигън. Холандецът демонстрира увереност, че бившият нападател на Манчестър Юнайтед ще бъде водещ голмайстор на тима.
"В който и отбор да играеше, Димитър беше водещ голмайстор. Така беше в Байер (Леверкузен), а след това и в Тотнъм. Дори в Манчестър Юнайтед той беше топ реализатор и там му имаха доверие. Това е задължително, когато привлечеш някого. Аз бях този, който го взе от Германия, а да привлечеш някого от Германия за такива пари означава, че му имаш огромно доверие. Ако играе добре, както го направи срещу Уест Бромич, винаги ще имаме добри взаимоотношения", каза Йол.
Още: Шоу с марка "Шампионска лига"! ПСЖ нарани Барса в европейска вечер с 9 мача и 29 гола (РЕЗУЛТАТИ)
Още: Докато България гледа по телевизора, Азербайджан е на върха в Шампионска лига!
Редактор: Иво Георгиев
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Барселона избра нападател, оценяван на 100 млн. евро, за наследник на Левандовски
Още: "Не играете футбол, а баскетбол": Джейми Карагър попиля Ливърпул след загубата от Галатасарай